Кошик
37 відгуків
promo_banner
Интернет магазин "Приоритет"
+380 (67) 937-63-34
+380 (50) 588-97-47
+380 (67) 982-74-15

Пакетоване насіння

Від вибору посівного матеріалу залежить врожай, його якість і віддача за важку працю. Купівля насіння овочів в пакетованому вигляді має свої плюси. Всі вони оброблені спеціальними сумішами, захищені від сторонніх елементів, забруднень, грибкових спор і інших несприятливих речовин. Всі пакетоване насіння в нашому магазині знаходяться в надійній упаковці, яка містить елементи, що підтверджують рівень якості і ступінь надійності. На пакетах вказана корисна інформація про терміни посіву, рекомендаціях по догляду, особливості вирощування.

                       Як вибрати пакетоване насіння:

     Скоростиглі сорти краще вибирати для отримання ранньої продукції, яку планується споживати відразу після збору. Пізньостиглі найчастіше дають більш високу врожайність, вони характеризуються тривалим періодом зберігання. Визначте терміни посівів, потрібно висаджувати їх на розсаду або відразу у відкритий грунт. Вивчіть інформацію про висоту рослини, вимоги до кількості сонячного світла. Длінноплетістие або високорослі культури вимагають більшої площі, використання шпалера або підв'язки. Низькорослі рослини кущового типу менш урожайні, але підійдуть для власників невеликих ділянок. Крім запилюють бджолами  сортів або гібридів для відкритого грунту можна вибрати  самоапыляемые сорти, які утворюють свої плоди без процесу запилення.

                  Якими повинні бути пакетоване насіння.

  Всі пакетоване насіння мають екологічну упаковку. Яскрава фотографія показує майбутній плід, який зросте з запропонованого посівного матеріалу. На звороті вказані культура і сорт, вага або кількість насіння, кількість і термін придатності, зведення про компанії-виробника. Також упаковка містить короткий опис сорту та рекомендації по вирощуванню. Додатково прописується відповідність державним стандартам, назва компанії-виробника, номер партії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner